KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767247

nr 1376 7247

Oidentifierad konstnär. Landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 12x21 cm, yttermått inklusive ram: 16x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:41:29